Üheks lahenduseks on Viasti teleteenus, mis on teada tuntud oma meelehutuskanalite ja väga hea pildikvaliteedi poolest.

Parim pildikvaliteet ja reklaamivabad kanalid

Viimase aja klientide lemmikuks osutunud Viasati hõbepaketi tellija saab lisaks täna vabalevis nähtavatele telekanalitele elada kaasa veel laiale valikule meelelahutus kanalitele alates tõsielu- ja uudistekanalitest laste- ja spordikanliteni välja – see teeb kokku üle 30 telekanali ja seda vaid 9,99 euro eest kuus. Kampaania korras on augustis liitujatele kaks kuud teleteenus tasuta. Samuti puuduvad nii paigaldus- kui liitumistasu. Iga soovija saab muidugi põhipaketile lisaks valida juurde lisakanaleid või -teenuseid. Näiteks saavad spordisõbrad rahvusvahelistele mängudele ja võistlustele elada kaasa Viasat Sport Balticu vahendusel. Tegu on ainsa sprodikanaliga Eestis, kus otseülekandeid kommenteerivad kohalikud spordikommentaatorid Kalev Kruus, Toomas Vara, Vallot Pukk, Rauno Pehka, Jonas Grauberg jpt.

Teleteenus igasse eestimaa nurka

Viasati digiTV telepilt jõuab ühtse kvaliteediga nii Alutaguse metsadesse, väikesaartele kui Lõuna-Eesti kuplite vahele. Sobiva koha satelliitantenni paigaldamiseks aitavad välja selgitada meie tehnikud, kes tulevad kliendi juurde kohale. Mingit lisatasu see ei nõua.

Toome sinuni kvaliteetse 4g interneti

Viasat pakub oma klientidele kahte 4G internetilahendust: 4G mobiilne internet koos ruuteriga, mis võimaldab internetti jagada üle kogu maja (wifi) või 4G modemiga - ühendades aga mälupulgasuuruse modemi arvutiga, on võimalik kasutada mobiilset 4G internetti kõikjal üle Eesti.

Tehnik paigaldab seadmed ja õpetab neid kasutama

Viasatiga liitumine on lihtne, kiire ja mugav. Satelliitantenni paigaldab tehnik, kes seadistab ka digiboksi, ühendab selle teleriga ning kontrollib , kas kõik ikka töötab nii nagu peab. Lisaks näitab ja õpetab tehnik kliendile, kuidas uusi seadmeid kasutada. See kõik on kliendi jaoks tasuta.

 

Helista 698 9000

Küsi pakkumist

Vaata armastatud telekanaleid edasi

Edasi lugemiseks telli ajakiri Naisteleht