Serbia ajakirjanduses nimetatakse Tamara Vučićit presidendi salapäraseks abikaasaks. Usaldusväärset infot uue esileedi kohta ongi üsna vähe. Näiteks on mõnes allikas märgitud sünnikohaks Loznica linn, teises hoopis Belgrad. Enamasti on tema sünniaastana kirjas 1971, kuid teisal ka 1981. Ühe versiooni järgi sai ta alg- ja keskhariduse Loznicas, teise järgi Belgradis. On aga peaaegu kindel, et Tamara õppis Belgradi ülikoolis inglise keelt, kuid sai lõpudiplomi hoopis politoloogia teaduskonnast. Seejärel lõpetas serbia, inglise ja prantsuse keelt rääkiv naine väliministeeriumi juures asuva diplomaatilise akadeemia ning on töötanud alates 2010. aastast nõunikuna Serbia välisministeeriumis.

Nädal pärast abikaasa Aleksandar Vučići presidendiametisse vannutamist läinud aasta juunis sünnitas Tamara talle poja Vukani. Sel ajal oli president ­Kasahstanis oma esimesel ametlikul visiidil. Poja sündimisest teada saades katkestas ­Aleksandar aga kohe külaskäigu ja naasis kiiresti kodumaale. «Täna jätsin esimest korda oma ametikohustused täitmata ja teen seda naerusuisena, sest mõni minut tagasi sündis meile Tamaraga poeg,» kirjutas president Twitteris.

Poja sünd oli Serbia esipaarile seda olulisem, et meedia teatel olevat Vučićite peret tabanud 2014. aastal suur tragöödia. Mõni päev enne plaanitud sünnitust suri nende esimene laps – tütar, kes oleks pidanud kandma Neva nime. Beebi süda olevat ootamatult lakanud löömast, muid üksikasju pole teada.

Edasi lugemiseks telli ajakiri Naisteleht