Karina (32) on sündinud Eestis. 11aastasena kolis ta emaga Stockholmi, sealt pärast keskkooli lõppu juba iseseisvalt Ameerikasse ja Itaaliasse. Tee viis ta edasi Indiasse guru juurde, ent siis tõi ringiga kodumaale tagasi. Naine ütleb, et see rännak on talle õpetanud: kõik, mida ta otsis, oli tal juba olemas.

Praegu on Karina pisipoja ema, kes hakkas juba kahekuuse beebi kõrvalt joogatunde andma. Sünnitusjärgne jooga emadele, emme ja beebi jooga, rasedate jooga, kangastega Aerial Yogilates ja teised joogastiilid on Karinale peale töö ka kirg ja hobi.

Jooga tuli naise ellu otsekui vastusena teda painanud küsimustele. «Kogu aeg tundsin, et midagi on puudu, tahaks rohkem teada saada,» räägib Karina. Ta tunnistab, et on sageli näinud tulevikku unes ette ja kogenud ilmsi, nagu oleks juhtunu juba aset leidnud. Joogasse läks ta alguses põnevuse pärast. Esimene tund polnudki päris jooga, vaid venitusharjutused saunatemperatuuril. «Painutan siia ja painutan sinna. Täitsa meeldis. Siis sattusin ashtanga-joogasse, pärast seda tundi oli nii hea olla. Nägin, kuhu meditatsioon inimese viib,» kirjeldab joogaõpetaja oma muutumist.

Edasi lugemiseks telli ajakiri Naisteleht