Jana Järvik (46) jutustab, et aastate eest «logises» nende peres tervisega siit ja sealt. Naine ise oli väga hädas näiteks allergiatega. Lausa nõnda, et käis ringi, süstal kotis, et vajadusel süstiga anafülaktilist šokki vältida. Pere vanem tütar Eliise maadles samuti allergiatega, üks neist, õietolmu talumatus, justkui emalt päritud. Peale tervisemurede tekitasid Janas sel ajal stressi ka olukorrad, kui ähvardas kokkulepitud ajaks kusagile hiljaks jäämine.

Päästev tööüritus
Jana kõneleb, et on loomult loogikainimene ja enamiku elust töötanud n-ö mõistuspärastel ametikohtadel, kus igale küsimusele peavad olema konkreetsed vastused. Ta meenutab, et viibis mõni aasta tagasi tööüritusel, kus vahepalana kirjas olev Access Consciousnessi (AC) tutvustus pani teda esialgu vaid õlgu kehitama. Selliseid koolitusi oli naine seni poolnaljatledes surramurraks või voodoo’ks kutsunud. Esineja juttu kuulates aga tekkis hinges «õige» ja kerge tunne ning aimdus, et asjas on ehk oma tõetera.

«Üks AC vahend on kustutuslause, millega kustutatakse energeetilisi seoseid ja vabastatakse neist keha,» tutvustab Jana. Ta kõneleb, et ACga tutvudes tehti tallegi üks kustutuslause eelmainitud hilinemiskartuse leevendamiseks. Enesele üllatuseks tabas Jana mõne aja pärast äkitselt, et seni stressi tekitanud hilinemisega ähvardavais oludes ta enam pinget ei tajunud. 
Edasi lugemiseks telli ajakiri Naisteleht