Oli see vast aasta! Kui teaksime 1. jaanuaril «head uut» hõigates, kuhu ja kuidas 31. detsembriks jõuame, oleksime oma soovidega ilmselt ettevaatlikumad. Mõni neist võib täidemineku teel üllatada meid nii külma kui ka kuuma dušiga. Elu on ebakindel, söö magustoit kõigepealt, soovitavad pessimistid. Kõik läheb lõpuks nii, nagu minema peab, usuvad fatalistid.

Iga nädal Naistelehte teha on paras karussell – teisipäeval uue ajakirjaga pihta hakates ei saa kunagi kindel olla, et kõik laabub plaanide järgi. Inimestega juhtub asju, aga trükiaeg sellest kaugemale ei nihku. Oleme suutnud sisustada ajakirja põhiliselt oma lugude kangelaste juhtumistega, kuid vahel on lipsanud sisse ka meie endi ebaõnn. Või hajameelsus. Või väsimus.

Korra oleme sel aastal unustanud vahetada Avesta kalendri eelmise nädala soovitused värskete vastu. Vaid ühe päeva kohta. Telefonid hakkasid helisema ja saime teada, et lugejate jaoks on see kalender endiselt oluline. Aitäh teile!

Kord oli jäänud toiduretseptist välja koostisosa, mis roa nimetuses lahkelt välja lubatud. Kohe selgus, et lugejad tõepoolest teevadki nende retseptide järgi süüa. Aitäh teile!

Juhtus sedagi, et meie hoolega valitud kaanestaar mingil põhjusel juba kokku lepitud loo andmata jättis. Pidime tegema hookus-pookust ja tiritamme, et leida talle kiiresti «asetäitja». Ajakirja osteti sellegipoolest. Aitäh teile!

Järgmisel aastal algab kõik otsast. Kevadel kirjutame aknapesust ja tedretäppidest, suvel bikiinidest ja sääsetõrjest, sügisel kaminatest ja seenehoidistest. Teeme lugusid kellasseppadest, madrustest, kassiiridest ja ämmaemandatest. Otse loomulikult ka näitlejatest, saatejuhtidest, olümpiavõitjatest ja teistest tuntud nägudest. Need vanad head teemad ja inimesed peavad aga igal aastal saama selga äsja nõelasilmast tulnud kuue, millel ajaga kaasas käivad detailid ja ehted. Me teeme kõik, et see algaval aastal (veel) paremini õnnestuks. Et lõpuks võiksime taas öelda: aitäh teile! Külm ja kuum dušš karastab.