15. november

Külmkapi koristamise päev

Enne, kui jõuluhooaja kraam külmkapi üle ujutab, tasub sellele korralik suurpuhastus teha. Viska armutult minema toit, mille tarbimises sa kas pole kindel või mille säilivuskuupäev on ammu kukkunud. Vaata neid puhtaid valgeid riiuleid ja mõtle, äkki saaks neid kuidagi tervislikumalt täita. Suured muutused algavad piskust.

 
16. november

Nööbipäev

Teatud usulahkudel on nööbid asjatu peenutsemise ja saatanliku veetluse sümbolid. Meie leiame, et nööpidega on elu väga vahva. Eriti, kuna nüüd võib riidepoest leida tõelisi kalliskive, mille tõttu sa oma lemmikkampsunis ühtegi muud ehet enam ei vajagi. Sutsu soodsat boheemlaslikku glamuuri on pühadehooajal väga moes ja nööbid on selle parimad kandjad.

 
19. november

Rahvusvaheline meestepäev

Just siis, kui isadepäev ehk meie kandi ametlik meestepäev on läbi, on tulemas veel üks! See on üsna hiljuti, aastal 1999 välja mõeldud püha, et juhtida tähelepanu meeste tervisega seotud teemadele. Vahest võiks täna mõelda sellele, millal sinu elu peamised meestegelased viimati tervisekontrollis käisid? Millised on nende varjatud vaevused? 
Edasi lugemiseks telli ajakiri Naisteleht