Hommikune sotsiaalmeedia asendugu joogaga

Katrin Siska, reisiblogija

Kui teiste jaoks on sotsiaalmeedia pahe, siis minu puhul on see sõltuvust tekitav kirg, mis lükkab mind aina rohkem pildistama, filmima ja kirjutama. Praegusel pimedal talvisel ajal on mulle saanud halvaks harjumuseks hiline tõusmine, nii mõnus on voodis pikutades blogi kirjutada või videomõtteid mõlgutada. Mõnikord lendab paar tundi märkamatult ja ongi jooga koos hommikusöögiga vahele jäänud. Selline korralagedus võiks asenduda varajase tõusmise ja joogatamisega, niisugune ärkamine on kehale palju kasulikum. Kirjutada ja videoid filmida jõuab ka pärast tervislikku joogasessiooni. Taastan oma lemmikharjumuse teha päikesetõusuga samal ajal rahus ja vaikuses joogaharjutusi. See on ideaalne iseendasse vaatamiseks ja inspiratsiooni ammutamiseks.

Foto: Urmas Luik

Mina ei kavatse pahedest loobuda

Ago Anderson, näitleja

Elu on üldse suhteliselt paheline. Kuna ma ei kavatse elust loobuda, ei kavatse ma ka pahedest loobuda, vaid nautida kõike, mida elu pakub. Mulle üldse ei meeldi anda mingeid uusaastalubadusi. Endale võib lubadusi anda suvalisel hetkel. Võib-olla otsustan 1. juunil, et hakkan triatloniks valmistuma. See ei pea tulema mitte kuupäevaga seotult, vaid sisemisest vajadusest. Eks ma olen elus ikka üht-teist muutnud, aga ma ei hakkaks täpsustama, mida. Mind erutab asja juures kõige rohkem see, kas ma suudan. Inimene on ju nõrk, seetõttu tahadki vahel enesele tõestada, et suudad oma elus midagi muuta. Elu on inimese enda kätes ja ta on kõikvõimas.

Foto: Tootja

Vasta samale küsimusele Naistelehe ­Facebooki-lehel ja osaled loosimises, mille auhind on Artistry sügavpuhastav näomask ja puhastav koorija. Võitja nime ja huvita­va­mad ­vastused avaldame järgmises ajakirjanumbris.

täiskasvanud elanikkonnast ehk ligikaudu 190 000 Eesti inimest suitsetab iga päev.

Allikas: Terviseinfo.ee

Facebooki kasutajatest külastab lehte iga päev.

Allikas: Facebook 2016

Eesti meestest ja 27% naistest on ülekaalulised, 20% meestest ja 19% naistest rasvunud.

Allikas: TAI