Soome presidendi­paaril veel ühiseid lapsi ei ole, aga kui kõik läheb õnnelikult, saab Sauli ­Niinistöst esimene Soome president, kes on oma ametiajal isaks saanud. Pärast oktoobris toimunud avalikustamist, et 69aastasel Saulil ja 40aastasel Jennil sünnib veebruaris laps, hakkas kihlveokontor Betsson võtma soomlastelt vastu panuseid riigi tulevase esimese lapse soo kohta. Suurem osa rahvast on arvamusel, et sünnib poiss. Betsson küsib soomlastelt arvamust ka selle kohta, kas Niinistö valitakse ametisse tagasi või mitte, ning praegustel andmetel on peaaegu kindel, et ta jääb Soome presidendiks veel kuueks aastaks.

Sauli Niinistö on varemgi olnud naisemees. 1974. aastal abiellus ta Marja-Leena Alankoga, kes aga hukkus paarkümmend aastat hiljem liiklusõnnetuses. Sellest abielust sündisid pojad Nuutti (1975) ja Matias (1980). Mõni aeg pärast abikaasa hukkumist avaldas mees raamatu «Viis aastat üksindust», milles rääkis oma üksildasest elust ja poegade kasvatamisest.

Pärast lesestumist seostati Niinistöt mitme naisega, 2009. aasta jaanuaris sõlmis ta aga oma teise abielu. Välja­valituks osutus Koonderakonna pressijuht Jenni Haukio, kellega Sauli oli juba paar aastat suure saladuskatte all kohtunud. Ka abiellumist ja pulmakohta – Pori linnas Reposaari väikeses puukirikus – hoiti kuni pulmapäevani saladuses. Isegi paljud kutsutud külalised ei teadnud, kus pidu peetakse.

Edasi lugemiseks telli ajakiri Naisteleht