Jäär 21. märts – 20. aprill

Kui su elus tuleb ette mõni probleem, oleks kui tulekahju lahti – võid olla oma tegudes ja otsustes liiga kiire, järsk ja valimatu. Kipud mõtlematult sildu põletama. See aga tähendab peaaegu alati seda, et maha jahtudes kahetsed.

Pane tähele! Hea aeg vallalistele! Sinust kiirgab seksuaalset magnetismi. Võimalikud partnerid tunnetavad seda juba meetreid eemalt ja edu on garanteeritud.

Sõnn 21. aprill – 21. mai

Ära kritiseeri end selle pärast, mida sa pole, vaid õpi end armastama just sellisena, nagu oled. Teoorias juba oled tugev, aga selle kuldaväärt nõuande praktikasse rakendamine sul alati ei õnnestu. Õnneks oled sa sihikindel ja õnne suunas arenemise soov on sinus väga tugev.

Pane tähele! Võimalik, et oled lähiajal sunnitud laenu võtma, kuid sel juhul suhtu laenu tagastamisse ja tähtaegadesse erilise täpsusega.

Kaksikud 22. mai – 21. juuni

Oled teinud enda arendamise ja tundmaõppimise nimel kõvasti tööd ning nüüd on aeg sellest tulu lõigata. Just su enesekindlus saab võluvõtmeks, mis avab sulle lähiajal ühe ammu igatsetud ukse.

Pane tähele! Kõik arusaamatused näivad olevat selgeks räägitud ning sina ja su partner mõistate teineteist poolelt sõnalt. Armuelu lööb õitsele.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Vastutustunde teadvustamise aeg. Sa mõtled nüüd tihti sellele, mis sõltub sinust ja mis mitte. Näed oma otsuste ja tagajärgede vahel seoseid ning mõistad ka üht-teist minevikust seeläbi selgemalt. Mitte alati pole vastutus aga koorem, vahel on see ka privileeg.

Pane tähele! Sul on edukas ja tulus aeg, vaatamata sellele, et sa ise justkui eriti ei pingutagi. Võiks lausa öelda, et kõik, millele käe külge paned, muutub kullaks.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Uute teadmiste ja kogemuste omandamise aeg. Palju uut saad teada just suheldes, seega kasuta agaralt iga võimalust ja vasta igale kutsele. Võimalik, et leiad inimese, kellest saab sulle suur eeskuju ja nõu­andja.

Pane tähele! Võid kokku puutuda ääretult huvitavate inimestega. On suur võimalus, et alguses puhtalt intellektuaalne suhe kasvab üle millekski romantiliseks.

Neitsi 23. august – 22. sept

Tunnetad teravalt, kui tähtis on kodu kui kindlus. Ja mitte ainult kauni interjööri ja sinu lemmikpadja või -tassi pärast, vaid et seal oleks keegi, kes ootab, mõistab ja toetab. Väärtustad kõrgelt oma pereliikmeid ja nende igapäevast rolli sinu heaolus.

Pane tähele! Positiivse enesetunde võti seisneb positiivses mõtlemises. Püüa vältida füüsilist ja vaimset paigalseisu, sest see teeb tuju pahaks ning ka tervis kipub siis kehvemaks muutuma.

Kaalud 23. sept – 23. okt

Kuna sa mõjud nüüd eriti usaldusväärselt, soojalt ja kutsuvalt, tõmbad ligi inimesi, kes kipuvad sulle oma saladusi usaldama või asju südame pealt ära rääkima. Esiplaanile võivad tulla nüüd ka sellised suhted, mis on sind üsna nähtamatult läbi elu pikalt saatnud.

Pane tähele! Kui oled mingi otsuse ootuses juba mõnda aega oma partneri poole vaadanud, siis nüüd teed selle ise ära ja naudid kaasnevat sõltumatuse tunnet.

Skorpion 24. okt – 22. nov

Jõu taastamiseks ja oma sisemiste patareide laadimiseks vajad mingit muudatust ja uusi kohti. Põruta nädalavahetuseks näiteks spaasse, võimalusel külasta vanematekodu või mine kasvõi mõnele sõbrannale külla.

Pane tähele! Tunned sügavat emotsionaalset vajadust olla armastatud ja vajatud. Armukadedus võib olla laastav jõud, eriti nüüd, kui su tunded on kõige tugevamad.

Ambur 23. nov – 21. dets

Oled muretu ja rõõmsameelne ning armastad nii raha kui ka kõike, mis särab ja hiilgab. Pole välistatud, et sul tuleb maailmas veel üksjagu ringi ekselda, enne kui mõistad, kuidas on kõige mõistlikum raha teenida ja mida sellega pihta hakata.

Pane tähele! Seesmine tugevus aitab sul suhtekonarused taas joonde ajada. Oled valmis viskama hingest välja kogu rämpsu, eesotsas koltuma hakanud armuasjadega.

Kaljukits 22. dets – 20. jaan

Pingeline periood tekitab kummalist rahutust, millele pole otsest põhjust lihtne leida. Vaata oma elu kriitilise pilguga üle – kas selles on piisavalt rõõmu, rahu ja vaikust? Keegi teine ei kanna sulle kandikul kõike seda ette.

Pane tähele! Suudad töö- ja rahaasju edukalt korraldada. Hoidu aga liigsest enesekindlusest, sest nii võid võtta riski, mis sinu elu tulevikus negatiivselt mõjutama hakkab.

Veevalaja 21. jaan – 19. veebr

Aasta lõpu poole ära lase end emotsionaalsesse tupikusse ajada, klammerdudes mineviku lahkhelide külge. Kui seda teed, on tagajärjeks sõnasõda, mis ei lase probleeme lahendada. See näitab, et sul tuleb enda kallal veel vaeva näha, enne kui suudad elu täiel rinnal nautida.

Pane tähele! Sinu meelerahu sõltub nüüd suuresti teistest – lähedaste tujud kanduvad sinule üle nagu nakkus. Püüa selles tunnete virvarris ikkagi rahulikuks jääda.

Kalad 20. veebr – 20. märts

Kui lased minevikust lahti, avaneb elu uue värske nurga alt. Olnu üle ei maksa juurelda, aega ju tagasi pöörata ei saa. Suuna oma energia nendele harukordsetele elamustele, mida elul just nüüd on pakkuda, ning sellele, mis sind ennast eriliseks teeb.

Pane tähele! Su hing on romantikaks valla ja sa oskad seda ka ise enda ning partneri ellu tuua. Siiski tasub ka ettevaatlik olla, sest on oht sattuda salasuhtesse või intriigide keskmesse.