Edda (68) meenutab, et tundis juba pikka aega puusas raskustunnet, mis aja möödudes aina hullemaks läks. Kui valu juba piinama hakkas, tehti arstiga üheskoos otsus lõikusele minna ja uus parem puus saada.

Esialgu oli hirm operatsiooni ees suur. «Pelgasin taastumist ja kõike, mis sellega kaasneb,» tunnistab naine. Tegelikult tuli aga välja, et hirmul olid suured silmad ja opp möödus kenasti. «Põhimõtteliselt oli nii, et juba järgmisel päeval pärast lõikust olin püsti nagu naksti,» meenutab ta. «See vist tänapäeval nii käibki, tehnoloogia areneb ju tohutu kiirusega. Puusavahetusi on väga paljudel olnud! See on täiesti tavaline asi. Puusa lõikas mul muide dr Meelis Sula, suurepärane meesterahvas! Head tööd teevad meie arstid, seda pean küll ütlema,» kiidab astroloog.

Huvitava kokkusattumusena oli ka Edda altkorruse naabrinaine samal ajal täpselt sama hädaga haiglas. «No mis saab veel parem olla, kui ühes majas on kaks eakat naist, mõlemal sama probleem. Saame kogemusi jagada ja muljetada,» naerab daam.

Edasi lugemiseks telli ajakiri Naisteleht