Neljapäev, 27.juuli 2017

9. Päikese päev 5. Kuu päeva algus 10.20

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on seotud loomise ja loomingulisusega. See on väga võimas taevase tule päev. Ole reibas ja loov. Ära maga kaua ega laiskle, sest füüsiline koormus annab energiat juurde. See on nagu energiaallika avamine. Kui jätad selle võimaluse kasutamata, siis ei pääse sa selle allika juurde kogu eeloleva kuu jooksul ning tunned pidevat väsimust ja uimasust. Hea on küünlatulega puhastada eluruume ja selleks tuleb põleva küünlaga käia läbi kõik neli toanurka. Põleta vanu, kasutuid dokumente vms, et vabaneda nende energiast.

Kuutsükli 5.päeva rütmid aitavad vastu seista ahvatlustele ja kiusatustele ning mõista mis sind elus arendab ja mis pidurdab. Jää kindlaks enda tõekspidamistele. Eneseusu puudumine, kahtlused ning otsustusvõimetus nullivad sinu plaanid ja uued ettevõtmised. Halvad teod ei jää karistuseta. Hea päev ravimtaimede korjamiseks ning nendest ravimite valmistamiseks.

PÄEVA MÄRGID:

Väga hea märk, kui tunned end energilise ja reipana. Hea märk, kui tuuleiil lööb pärani akna või ukse, sest see viitab saabuvale küllusele uutele tutvustele või sellele, et sind on tähele pandud ning viiakse kõrgemale tasandile. Kui see juhtub vanas majas, siis on ees kolimine või kauge reis. Halb on näha ja veelgi halvem sisse hingata musta ja/või kibedat suitsu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse ei näinud und või ei mäleta seda.

Edasi lugemiseks telli ajakiri Naisteleht