KÄTEHOOLDUS

Koori käsi

Samamoodi nagu sinu nägu ja keha armastavad koorimist, vajavad seda ka käed. Töötle käsi spetsiaalse koorijaga kord nädalas, et eemaldada surnud naharakud ja muuta nahk siidiseks ning säravaks. Kui sul pole selleks spetsiaalset toodet, võid omavahel kokku segada 3 sl oliiviõli ja 2 sl suhkrut. Masseeri segu kätele õrna survega. Oliiviõli muudab naha pehmeks, suhkur eemaldab surnud naharakud ning stimuleerib vereringet. Loputa leige veega.

Niisuta, niisuta, veel kord niisuta!

Kreemita käsi vähemalt kaks korda päevas, soovitatavalt pärast igat pesu. Kasuta käte pesemiseks õrnatoimelist vahendit, mis nahka ei kuivataks. Kuna talvel on nahk eriti kuiv, kasuta rasvasemat kätekreemi. Võid sellele vajadusel ka pisut niisutavat õli lisada. Kareda naha korral tuleks kord nädalas kanda kätele rohkesti niisutavat kreemi ja tõmmata kätte õhukesed puuvillased kindad, et lasta kreemil korralikult imenduda. Pärast protseduuri on käed mõnusalt pehmed.

Masseeri käsi, kasutades õli või kreemi. Liigu sõrmedel üles-alla, ülejäänud osas tee pöidlaga ring­jaid liigutusi. See aitab kätel lõdvestuda ja turgutab vereringet.

Edasi lugemiseks telli ajakiri Naisteleht