ETV ja ETV2

LUSTI LAIALT

«Eesti mäng»
kell 18.00, 19.00 ja 20.00

«Eesti mängu» kolmes erisaates trügivad ekraanile sellised mõttehiiglased nagu Ivan Orav, Alev Ström jt.

Foto: ETV

Tõnis Niinemets ja power-up comedy
kell 17.00

Tõnis Niinemets lubab vaatajaile uusi geniaalseid lahendusi kõikidele küsimustele koos mõnusa trenniga kõhulihastele.

«Ärapanija»
kell 21.30 ja 23.00

Ükski vana-aastaõhtu ei saa mööduda ilma Mart Juure ja Peeter Oja sonkimiseta Eesti elu meepotis. «Ärapanijat» serveeritakse seekord lausa kahe portsjoni jagu.

Foto: ETV

KÕRV KIKKI

Rokkooper «Ruja»
kell 11.30

Legendaarse ansambli tõusud ja mõõnad tuuakse rokkooperi kujul elutuppa, et pakkuda hea muusika kõrval ka mõtlemisainet.

Kontsert
kell 21.50

Loetud tunnid enne südaööd panevad Vabaduse väljakul kõlarid värisema armastatud Eesti artistid Anne Veski, Ivo Linna, Smilers, Marju Länik ja Getter Jaani. Ole kohal või vaata telerist – see kontsert on kaasalaulmiseks.

PUHAS KULD

Mängufilm «Tootsie»
kell 14.30

Omaaegses pöörases kassahitis maskeerib Michael Dorsey (Dustin Hoffmann) end seriaalirolli saamiseks naiseks. Mis edasi juhtub, teame me ka, aga tore on vaadata ikka.

Foto: ETV

«Õhtusöök ühele»
kell 16.40

Preili Sophie tähistab oma 90. sünnipäeva ka tänavu, paludes vanal teenril katta laud endale ja neljale sõbrale. Kohustuslik igal aastavahetusel!

Foto: ETV

«Viimne reliikvia»
kell 20.05 (ETV2)

Kes on tegelikult Liivimaa parim ratsutaja, saab juba sajandat korda teada kultusfilmist «Viimne reliikvia». Laula kaasa ja kontrolli, kas parimad tsitaadid on korralikult pähe jäänud.

Foto: ETV

«Vallatud kurvid»
kell 21.30 (ETV2)

Kui motosportlane Vaike Pirita-Kose ringrajale jõuab, kihutatakse siin juba peadpööritava kiirusega. Aegumatu film täis armastust, eksitusi ja mootorimüra –– ammu nähtud, aga iga kord uus.

Foto: ETV

KANAL 2

LUSTI LAIALT

«Puhas kuld – Kanal 2 aastavahetused»
kell 12.00

Meeleolukas erisaade koondab lõbusad vahejuhtumid ja kohati suisa ajaloolised hetked, mida televaatajad on aastavahetuse programmis näinud.

«Aastavahetus Kanal 2ga»
kell 18.00

Vanale aastale teeb tuule alla suur hulk tegelasi alates kahest kangest, Teet Margnast ja Kristjan Jõekaldast, lõpetades hõbekõri Anne Veski ja väikese hiiglase Oliver Kõvaskiga. Suuna uueks aastaks juhatavad kätte Eesti vanim õpetaja Wilhelmiine Vibu (Piret Kalda) ja suurmehed Tramp ja Puutin (Peeter Oja, Jan Uuspõld). Nende tarkuseteradega ajad läbi terve 2018. aasta.

Foto: Kanal 2

KÕRV KIKKI

«Aasta hitid 2017»
kell 15.00

Raadiote Elmar ja MyHits menukaimad kodumaised laulud tuuakse erisaates teleekraanile, sõna saavad ka muusikud ise alates Liis Lemsalust, lõpetades Jaagup Kreemiga.

Foto: Kanal 2

TV 3

LUSTI LAIALT

«Me armastame Eestit»
kell 16.30

Eesti lõbusaimas telemängus võtavad mõõtu Piret Kalda, Kristel Aaslaid, Juss Haasma, Jan Uuspõld, Sepo Seeman ja Kaisa Selde. Vankrit veavad Peeter Oja, Hannes Võrno, Kaire Vilgats, Rolf Roosalu ja särav Eda-Ines Etti.

Foto: TV3

«Edekabel 2017»
kell 22.00

Peaminister Jüri Ratas pöördub rahva poole ja mõtiskleb, mis sellest aastast meenutamist väärib. Carmen ­Pritson-Tamme tänab suurima jälje jätnud inimest. Suud räägitakse puhtaks ja «Osoon» on saanud lõpuks kätte Eesti ajakirjanduse tagaigatsetud videomaterjali. Näha saab ka lõiku näosaate tulevasest hooajast ja seda, kuidas hüpnotisöör Marissa ühe eestlase elu parandab.

Foto: TV3

«Papad, mammad: Kutsuv tuluke», 1. osa
kell 00.30 ja 2. osa kell 01.00

Rahuliku aastalõpu asemel korraldab Volli sajandi peo, mis ajab hulluks nii naabrid kui ka kohaliku politsei. Uus aasta on teel ja põgeneda pole kuhugi. Lõbusa pralle käigus lendab vastu taevast tõeline huumori ja naljade tulevärk.

Foto: TV3

KÕRV KIKKI

Suur vana-aastasõu «Kolmega uude aastasse!»
kell 18.35

Sünne Valtri ja Kalle Sepp toovad lavale kõige paremad artistid, popimad rahvabändid ja ootamatumad üllatused. Särtsu lisavad kuu-uurija Katrin Lust ja verivärske baarireporter Kaido Kurk. Saade jätkub kell 21.30 ja 22.45 ning täpselt südaööl.

KOLMAS SILM

«Mida toob aasta 2018?»
kell 20.30

Lõppev aasta oli tulikukele omaselt kirglik, paljastusid hämarad teod ja maskide alt tulid välja tegelikud palged. Mis aga ootab meid ees? Põnevad ja põhjalikud ennustused toob sinuni selgeltnägijate ja astroloogide raskekahurvägi eesotsas Marilyn Kerro, Ilona Kaldre, nõid Alisa, Igor Mangi, Edda Pauksoni ja paljude teistega.

Foto: TV3